- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento stylový zahradní bistro set z polyratanu se stane dominantou vaší zahrady či terasy. Jedná se o skvělou volbu pro stolování pod širým nebem nebo odpočinek na čerstvém vzduchu!
Robustní ocelový rám je ručně opletený klimaticky odolným PE ratanem, venkovní nábytek tudíž nerezaví ani nepodléhá plísním a můžete si na něm užívat dlouhá léta kvalitního odpočinku.
Ocelové rámy zajišťují pevnost a stabilitu produktu. Zahradní polohovací židle má zaoblené opěradlo a područky, a tím pádem i ergonomičtější tvar pro maximální pohodlí. Součástí balení jsou podušky, které poskytují extra pohodlí. Potah na zip je odnímatelný a dá se snadno vyprat.
Pomocí mechanismu s plynovým pístem si upravíte polohu opěradla podle potřeby. Stisknutím tlačítka na boku se opěradlo sklopí do požadované polohy. Vzhledem k lehké konstrukci se bistro stůl i polyratanové židle snadno přemisťují.
Poznámka: Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.
Barva:
šedá / černá
šedá / hnědá
černá
černá / hnědá
Materiál:
ocel / polyratan / látka (100% polyester) / sklo / masivní dřevo
Rozměry křesla:
šířka: 58 cm
hloubka: 63 cm
výška: 111 cm
šířka sedu: 49,5 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 42 cm
výška područky od země: 61 cm
tloušťka podušky: 4 cm
Rozměry stolku:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
38 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 58 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 111 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| HMOTNOST | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 49,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Umělý ratan |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 58 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 63 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 111 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 58 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 111 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| HMOTNOST | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 49,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Umělý ratan |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 58 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 63 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 111 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Není skladem
25 311 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
24 567 Kč
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 996 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 651 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 497 Kč
Zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 606 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 653 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 928 Kč
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Sada zahradních lehátek 2 ks Dekorhome
Sada zahradních lehátek 2 ks Dekorhome
Černá
Není skladem
4 727 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
4 381 Kč
Šedá
Není skladem
5 549 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
4 919 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
4 765 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
4 437 Kč
Světle zelená
Dodání do 10 dnů
4 351 Kč
Světle modrá
Dodání do 10 dnů
4 343 Kč
Zelené listy
Není skladem
4 260 Kč
Zahradní jídelní set 5 ks polyratan / akácie Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks polyratan / akácie Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
17 076 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
16 435 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní