- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Zahradní křeslo NEO
Zahradní křeslo NEO
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ KŘESLO NEO
Moderní design a relax na čerstvém vzduchu nabízí zahradní křeslo NEO. NEO je ideální pro čtení, odpočinek nebo popíjení nápoje venku a zpříjemní každou chvíli relaxu.
KVALITNÍ A DESIGNOVÉ
Pevná černá ocelová konstrukce s práškovým nátěrem propletená umělým ratanem zaručuje stabilitu. Stylové a vhodné na terasu, balkon či do zahrady. Pohodlné podušky z tkaniny s PP vláknem poskytují maximální komfort při používání. Postaveno je na nožičkách, které mu zajišťují příslušnou stabilitu.

BAREVNÉ VARIANTY
Díky výběru z několika barevných variant si křeslo NEO poradí se vším a nebude problém vybrat to pravé!
- černá / bílá
- černá / hnědá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / umělý ratan / látka
Rozměry:
šířka: 83 cm
hloubka: 100 cm
výška: 131 cm
hloubka sedu: 90 cm
výška sedu: 20 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
16 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 83 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 131 cm |
| HMOTNOST | 16 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umělý ratan |
| HLOUBKA SEDU | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 20 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Černá
Není skladem
5 987 Kč
Šedá
Není skladem
5 769 Kč
Venkovní koberec PP Dekorhome
Venkovní celta 3x2,85 m Dekorhome
Venkovní celta 3x2,85 m Dekorhome
Zelená
Není skladem
1 133 Kč
Modrá
Není skladem
1 025 Kč
Žlutá
Není skladem
1 095 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní
