- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Zahradní lehátko látka / kov Dekorhome
Zahradní lehátko látka / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto zahradní lehátko je skvělé k odpočinku a pro dny, kdy si užíváte volno na zahradě nebo na pláži.
Práškově lakované hliníkové a ocelové rámy zaručují, že zahradní lehátko má super stabilitu a také dlouhou provozní životnost a vynikající odolnost. Klimaticky odolná a voděvzdorná textilie se snadno čistí. Lehátko má ergonomický design, které sleduje přirozené kontury vašeho těla, takže se vám bude na lehátku příjemně odpočívat ve zdravé a komfortní poloze.
Barva:
krémová
taupe
zelená
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
délka: 160 cm
výška: 66 cm
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| DÉLKA | 167 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Hliník, Kov |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Zahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Zahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 223 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 257 Kč
Zahradní jídelní stůl černá / sklo Dekorhome
Zahradní jídelní stůl černá / sklo Dekorhome
80x80x74 cm Dodání do 10 dnů 3 352 Kč 190x90x74 cm Dodání do 10 dnů 8 050 KčZahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Zahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 713 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 007 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní