- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní pohovky
- Zahradní pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ POHOVKA SE STŘECHOU
- šedá
- černá
- krémově bílá / černá
- krémová / hnědá

POLYRATAN PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ

STABILNÍ RÁM A FLEXIBILNÍ KONSTRUKCE

POHODLNÉ POSEZENÍ S POLŠTÁŘI

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / molitan / bavlna
Rozměry:
šířka: 203 cm
hloubka: 58 cm
výška: 56 cm
šířka sedu: 198 cm
hloubka sedu: 58 cm
výška sedu: 56 cm
Hmotnost:
23 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a chránit ho voděodolnou plachtou.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 203 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Molitan, Umělý ratan |
| ŠÍŘKA SEDU | 198 cm |
| HLOUBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Kov, Umělý ratan |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 203 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Molitan, Umělý ratan |
| ŠÍŘKA SEDU | 198 cm |
| HLOUBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Kov, Umělý ratan |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 3 ks ADÉLA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks ADÉLA Dekorhome
Černá
Není skladem
7 700 Kč
Černá / bílá
Není skladem
7 738 Kč
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
8 088 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
8 805 Kč
Hnědá / zelená
Dodání do 10 dnů
8 217 Kč
Modrá / šedá
Dodání do 10 dnů
6 955 Kč
Modrá / černá
Není skladem
7 443 Kč
Hnědá / červená
Dodání do 10 dnů
8 948 Kč
Zahradní sedací souprava HWC-G17a
Zahradní sedací souprava HWC-G17a
Antracit
Dodání do 14 dnů
17 564 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
18 055 Kč
Černá / hnědá
Není skladem
20 979 Kč
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
8 986 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 783 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
8 946 Kč
Bílá / hnědá
Dodání do 10 dnů
9 121 Kč
Zahradní válenda Dekorhome
Zahradní stůl ITALIA BALCONY
Zahradní stůl ITALIA BALCONY
Šedá
Skladem
Grafit
Skladem
Zahradní chladící stolek 3 v 1 Dekorhome
Zahradní chladící stolek 3 v 1 Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
5 079 Kč
Světle hnědá
Dodání do 10 dnů
5 059 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní