- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z umělého ratanu
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava HWC-G17a
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SESTAVA PRO PŘÍJEMNÉ MOMENTY

MATERIÁL

PRAKTICKÉ A PŘÍJEMNÉ SEZENÍ

USKLADNĚNÍ V ZIMNÍM OBDOBÍ

BAREVNÉ VARIANTY
- antracit
- hnědá / antracit
- hnědá / krémová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá / antracit
Materiál:
látka / kov / polyratan
Rozměry lavice:
šířka: 118 cm
hloubka: 50 cm
výška: 85 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 39 cm
šířka sedu: 98 cm
výška opěrky zad: 51 cm
nosnost: 250 kg

Rozměry křesla:
šířka: 61 cm
hloubka: 50 cm
výška: 85 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 39 cm
šířka sedu: 45 cm
nosnost: 150 kg

Rozměry stolu:
šířka: 91 cm
hloubka: 48 cm
výška: 45 cm
tloušťka skla: 0,5 cm
nosnost: 70 kg

Celková hmotnost:
35 kg
Dodávka bez dekorativních polštářků.
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu. Ujistěte se, že šrouby neutahujete ihned při montáži výrobků. V opačném případě můžete rámy zdeformovat a vyvrtané otvory se již nevejdou na šrouby. Proto je smysluplnější zpočátku utahovat pouze tak, aby šrouby sevřely a po dokončení je dotáhnout.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 61 cm, 91 cm, 118 cm |
| HLOUBKA | 48 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| NOSNOST | 70 kg, 150 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x lavice, 1x stůl, 2x křeslo |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 51 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 91 cm |
| HLOUBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 45 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 50 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 85 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 118 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 50 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 61 cm, 91 cm, 118 cm |
| HLOUBKA | 48 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| NOSNOST | 70 kg, 150 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x lavice, 1x stůl, 2x křeslo |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 51 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 91 cm |
| HLOUBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 45 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 50 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 85 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 118 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 50 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Ratanové křeslo HWC-M29
Houpací zahradní lehátko Dekorhome
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Šedá
Dodání do 14 dnů
52 580 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
50 753 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
50 793 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 14 dnů
52 374 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
51 036 Kč
Krémová / šedá
Není skladem
50 397 Kč
Světle hnědá / krémová
Dodání do 14 dnů
51 202 Kč
Světle hnědá / béžová
Dodání do 14 dnů
50 942 Kč
Jídelní stůl HWC-L76
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
8 986 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 783 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
8 946 Kč
Bílá / hnědá
Dodání do 10 dnů
9 121 Kč
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Černá
Není skladem
2 414 Kč
Světle hnědá
Dodání do 10 dnů
2 046 Kč
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
5 898 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 623 Kč
Černá / bílá
Není skladem
4 649 Kč
Bílá / hnědá
Není skladem
4 787 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní