- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 4 ks ADÉLA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks ADÉLA Dekorhome
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SET S MODERNÍM DESIGNEM

MATERIÁL

ROBUSTNÍ RÁM PRO STABILITU

MODULÁRNÍ DESIGN PRO FLEXIBILITU

POHODLNÉ SEZENÍ S OPĚRADLEM A POLŠTÁŘKY

BAREVNÉ VARIANTY
- hnědá / krémově bílá
- hnědá / červená
- hnědá / zelená
- šedá / modrá
- černá / krémově bílá
- šedá / antracit
- černá
- černá / tyrkysová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / molitan / bavlna
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 63 cm
hloubka: 63 cm
výška: 57,5 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 31 cm
Rozměry středové pohovky:
šířka: 63 cm
hloubka: 63 cm
výška: 57,5 cm
šířka sedu: 63 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 31 cm
Rozměry polštáře (velký): 61 x 38 cm (Š x H)
Rozměry polštáře (malý): 46 x 38 cm (Š x H)
Hmotnost:
29 kg
Balení obsahuje:
- 2 x rohová pohovka
- 2 x středová pohovka
- 4 x poduška na sedák
- 6 x polštář

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 57,5 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka, 2x středový díl pohovky, 4x poduška na sedák, 6x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm, 63 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 57,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 63 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 63 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 57,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 57,5 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka, 2x středový díl pohovky, 4x poduška na sedák, 6x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm, 63 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 57,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 63 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 63 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 57,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
10 595 Kč
Černá / šedá
Není skladem
10 304 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
9 889 Kč
Černá / akácie
Dodání do 10 dnů
10 532 Kč
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 498 Kč
Černá
Není skladem
10 297 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 552 Kč
Zahradní kompostér černý Dekorhome
Zahradní kompostér černý Dekorhome
380 l Dodání do 10 dnů 2 531 Kč 800 l Dodání do 10 dnů 4 128 Kč 1200 l Dodání do 10 dnů 5 547 Kč 1600 l Dodání do 10 dnů 7 827 KčZahradní lehátko ATLANTIC
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Kulatý Dodání do 10 dnů 13 036 Kč Čtvercový Dodání do 10 dnů 13 140 KčZahradní jídelní set 11 ks Dekorhome
Zahradní jídelní set 11 ks Dekorhome
Černá
Není skladem
24 971 Kč
Šedá
Není skladem
27 566 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
30 359 Kč
Černá / akácie
Není skladem
26 924 Kč
Skládací plážové křeslo Dekorhome
Skládací plážové křeslo Dekorhome
Zelená
Není skladem
4 092 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 198 Kč
Červená
Není skladem
3 124 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 334 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
3 579 Kč
































Zboží ihned, platba za 14 dní