Zahradní sedací souprava HWC-H56b
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SESTAVA

MATERIÁL

PRAKTICKÉ A PŘÍJEMNÉ SEZENÍ

PRATICKÉ A VODOODPUDIVÉ POTAHY
Potahy sedáků a opěráků jsou nejen snímatelné a vodoodpudivé, ale také poskytují snadnou údržbu a čištění. Silné a pohodlné polštáře vás zvou k lenošení a relaxaci, čímž zvyšují celkový komfort tohoto zahradního salonku.

BAREVNÉ VARIANTY
- hnědá / krémová
- hnědá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / masivní akáciové dřevo
Rozměry lavice:
šířka: 166 cm
hloubka: 72 cm
výška: 76 cm
výška opěrky zad: 51 cm
nosnost: 120 kg / sedadlo
Rozměry křesla:
šířka: 71 cm
hloubka: 65 cm
výška: 79 cm
Rozměry stolu:
šířka: 85 cm
hloubka: 55 cm
výška: 46 cm
nosnost: 50 kg
Celková hmotnost:
50 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Testovány sociální standardy BSCI.

Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 71 cm, 85 cm, 166 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 65 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 76 cm, 79 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| NOSNOST | 70 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x lavice, 1x stůl, 2x křeslo |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 85 cm |
| HLOUBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLU | 46 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 79 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 166 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 71 cm, 85 cm, 166 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 65 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 76 cm, 79 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| NOSNOST | 70 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x lavice, 1x stůl, 2x křeslo |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 85 cm |
| HLOUBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLU | 46 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 79 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 166 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Ratanové křeslo HWC-M29
Houpací zahradní lehátko Dekorhome
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Šedá
Dodání do 14 dnů
52 580 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
50 753 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
50 793 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 14 dnů
52 374 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
51 036 Kč
Krémová / šedá
Není skladem
50 397 Kč
Světle hnědá / krémová
Dodání do 14 dnů
51 202 Kč
Světle hnědá / béžová
Dodání do 14 dnů
50 942 Kč
Jídelní stůl HWC-L76
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
8 986 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 783 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
8 946 Kč
Bílá / hnědá
Dodání do 10 dnů
9 121 Kč
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Černá
Není skladem
2 414 Kč
Světle hnědá
Dodání do 10 dnů
2 046 Kč
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
5 898 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 623 Kč
Černá / bílá
Není skladem
4 649 Kč
Bílá / hnědá
Není skladem
4 787 Kč

























Zboží ihned, platba za 14 dní