- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z umělého ratanu
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava HWC-L29
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ SADA ZAHRADNÍHO NÁBYTKU

MATERIÁL

PRAKTICKÉ A PŘÍJEMNÉ SEZENÍ

USKLADNĚNÍ V ZIMNÍM OBDOBÍ

BAREVNÉ VARIANTY
- hnědá / krémová
- hnědá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / akáciové dřevo / ocel
Rozměry pohovky:
šířka: 277 cm
hloubka: 160 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 45 cm
šířka sedu: 67 / 160 cm
výška opěrky zad: 40 cm
nosnost: 120 kg / sedadlo
Rozměry křesla:
šířka: 83 cm
hloubka: 74 cm
výška: 76 cm
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
výška: 39 cm
Celková hmotnost:
54 kg 
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 83 cm, 100 cm, 227 cm |
| HLOUBKA | 74 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 54 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x pohovka, 1x stůl |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 40 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 83 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 277 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 160 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 83 cm, 100 cm, 227 cm |
| HLOUBKA | 74 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 54 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x pohovka, 1x stůl |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 40 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 83 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 277 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 160 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Ratanové křeslo HWC-M29
Houpací zahradní lehátko Dekorhome
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Šedá
Dodání do 14 dnů
52 580 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
50 753 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
50 793 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 14 dnů
52 374 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
51 036 Kč
Krémová / šedá
Není skladem
50 397 Kč
Světle hnědá / krémová
Dodání do 14 dnů
51 202 Kč
Světle hnědá / béžová
Dodání do 14 dnů
50 942 Kč
Jídelní stůl HWC-L76
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Zahradní postel se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
8 986 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 783 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
8 946 Kč
Bílá / hnědá
Dodání do 10 dnů
9 121 Kč
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Zahradní stolek / úložný box Dekorhome
Černá
Není skladem
2 414 Kč
Světle hnědá
Dodání do 10 dnů
2 046 Kč
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Zahradní lehátko se stříškou Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
5 898 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 623 Kč
Černá / bílá
Není skladem
4 649 Kč
Bílá / hnědá
Není skladem
4 787 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní