- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní stůl DECO FUTURA
Zahradní stůl DECO FUTURA
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ STŮL DECO FUTURA
Hledáte kombinaci stylu, pevnosti a odolnosti? Zahradní stůl DECO FUTURA je tou správnou volbou pro každého, kdo chce praktické a elegantní řešení nejen na zahradu či terasu, ale i do domácnosti. Tento obdélníkový stůl nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení s rodinou či přáteli.

ODOLNÁ KONSTRUKCE A DESIGN
Kvalitní plastová konstrukce dodává stolu robustnost a stabilitu, zatímco stolová deska v imitaci dřeva přináší přírodní vzhled. Použitý kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost stolu a snadnou údržbu. Stůl je odolný nepřízni počasí i UV záření.
- jasan (ashwood)
- ořech (walnut)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
plast
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 95 cm
výška: 75 cm
Nosnost:
50 kg
Hmotnost:
14 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní houpací křeslo Dekorhome
Zahradní houpací křeslo Dekorhome
Černá
Není skladem
6 282 Kč
Šedá
Není skladem
7 054 Kč
Krémová
Není skladem
5 000 Kč
Zahradní úložný box 150x50x55 cm eukalyptus Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2dílná antracit Dekorhome
Zahradní dekorace Fam 02
Zahradní dekorace Fam 11
Zahradní polohovací křeslo GERALD NEW
Zahradní polohovací křeslo GERALD NEW
Černá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní