Telefonická objednávka
Toto závěsné svítidlo má celkovou délku 142 cm a jeho stínidlo měří v průměru 48 cm / 28,5 nebo 17 cm. Jedná se o dokonalý způsob, jak prozářit svůj obývací pokoj, jídelnu, kancelář a tak dále.
Lampa má železné stínidlo s mosazným povrchem, skvěle proto zapadne jak do venkovských, tak industriálních interiérů. Do stropního světla je třeba namontovat žárovku s paticí E27 a s výkonem maximálně 25 wattů. K instalaci si můžete vybírat ze žárovek E27 různých barev, abyste si doma navodili ideální atmosféru klidu a pohody. Součástí balení je též montážní příslušenství.
Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
mosaz
Materiál:
kov
Rozměry:
průměr: 17 / 28,5 / 48 cm
výška: 16 / 28 / 41 cm
Lampu nabízíme ve třech velikostech. Výběr průměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
průměr krytu: 10 cm
délka kabelu: 106 cm
typ patice: E27
maximální výkon: 25 W
Hmotnost:
4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Vintage, Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| VÝŠKA | 16 cm, 28 cm, 41 cm |
| PRŮMĚR | 17 cm, 28,5 cm, 48 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Klubové křeslo CUBA
Klubové křeslo CUBA
Hnědá
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Oranžová
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 250 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
3 250 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
3 250 Kč
Potisk noviny
Dodání do 14 dnů
3 350 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní