- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa ASSAM
Závěsná lampa ASSAM
Telefonická objednávka
Závěsná lampa ASSAM je elegantní a stylové osvětlení. Stínidlo je vyrobeno z černé látky, která přidává sofistikovaný vzhled. Na části stínidla je přítomný zlatý proužek, který přitahuje pozornost a dodává lampě jedinečné kouzlo.
Vnitřní strana stínidla je zakončena zlatou fólií, která odráží světlo a vytváří teplý a jemný odlesk.
Lampu lze kombinovat se ostatními ze stejné série.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov / PVC
Rozměry:
šířka: 48 / 65 cm
hloubka: 15 cm
výška: 90 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Varianty:
2 x stínidlo
3 x stínidlo
Výběr varianty zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
0,7 / 1 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 48 cm, 65 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRŮMĚR | 15 cm, 30 cm |
| HMOTNOST | 0,7 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 48 cm, 65 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRŮMĚR | 15 cm, 30 cm |
| HMOTNOST | 0,7 kg, 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle CT-281
Jídelní židle CT-281
Zelená
Skladem
801 Kč
Šedá
Skladem
801 Kč
Krémová
Skladem
801 Kč
Hořčicová
Skladem
801 Kč
Konferenční stolek ESUS 75 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 75 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč








