- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle CT-281
Jídelní židle CT-281
Telefonická objednávka
Jídelní minimalistická židle v industriálním stylu. Potah je z jemně hrubé látky. Velmi dekorativní a výrazné je čtvercové prošívání čelních ploch sedáku i opěradla s čalounickými vtahy. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Nohy jsou kruhového průřezu o nejvyšším průměru 2,5 cm.
Tento minimalistický a strohý design jídelních židlí je velmi oblíben pro svoji nadčasovost i pohodlí, které poskytuje a také variabilitu. Můžete ji bez obav použít k široké škále stolů v různých materiálech i provedeních.
Maximální nosnost židle je až 120 kg. Základní rozměry – celková šíře 44 cm, celková hloubka 52 cm, celková výška 91 cm a výška sedu 46 cm. Montáž není složitá, zvládne ji i méně zručný nový majitel této židle
Barva:
hořčicová / černá
krémová / černá
zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 52 cm
výška: 91 cm
šířka sedu: 44 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
5,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 5,3 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč 300x100x76 cm Dodání do 14 dnů 30 690 KčRozkládací jídelní stůl INFINITY CERAMIC 240
Rozkládací jídelní stůl INFINITY CERAMIC 240
Bílá
Dodání 10-14 dnů
30 837 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
30 837 Kč
























