Telefonická objednávka
Toto závěsné svítidlo s vintage vzhledem skutečně upoutá pozornost ve vašem obývacím pokoji. Kovová stínidla s lakovaným povrchem doplňuje hnědý odstín pryžového dřeva, takže se skvěle hodí do každého venkovského či industriálního interiéru.
Stropní světlo má 5 stínidel, do kterých je třeba namontovat žárovky s paticí E27 o maximálním výkonu 40 wattů.
K instalaci si můžete vybírat ze žárovek E27 různých barev, abyste si doma navodili ideální atmosféru klidu a pohody.
Upozornění: Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / hnědá
Materiál:
kov s nátěrem / pryžové dřevo
Rozměry:
šířka: 99 cm
hloubka: 12 cm
výška: 89 cm
výška stínidla: 15 cm
průměr stínidla: 10 cm
Hmotnost:
5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 99 cm |
| HLOUBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 210 Kč
Černá
Není skladem
2 863 Kč
Růžová
Není skladem
2 827 Kč
Krémová
Není skladem
2 863 Kč
Modrá
Není skladem
2 827 Kč
Vínová
Není skladem
2 827 Kč
Světle zelená
Není skladem
2 827 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
2 827 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
2 863 Kč
Hořčicová
Není skladem
3 210 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 863 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní