Závěsná lampa ISIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Stropní světlo ISIS se třpytivými akrylovými korálky vyniká svým extravagantním a luxusním designem, který si ve vašem interiéru vyslouží nejeden obdivný pohled!
Těšte se na nádherný závěsný lustr v ultramoderním designu, složený z bezpočtu jiskřivých hranolů, které zázračně odrážejí dopadající světlo a vykouzlí dechberoucí světelnou hru. Díky tomu také zajišťují optimální rozptyl osvětlení.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E. Upozorňujeme, že žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
stříbrná / průhledná
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
průměr: 30 cm
výška: 180 cm (závěs 20 cm)
světelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| VÝŠKA | 160 cm, 180 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| HMOTNOST | 3,3 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Není skladem
19 207 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
19 975 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní