- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa JONAS
Závěsná lampa JONAS
Kód produktu: CA-31-78483
Telefonická objednávka
Moderní závěsná lampa s kulatým černým stínidlem z drátěného plletiva v industriálním stylu.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
černá / měděná
Materiál:
kov
Rozměry stínidla:
průměr: 35 cm
výška: 30 cm
celková délka: 100 cm
napětí: 230V / 50Hz
závit pro žárovku: E27 max. 40W
Hmotnost:
1,5 kg
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| DÉLKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm |
| HMOTNOST | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| DÉLKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm |
| HMOTNOST | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Varianty produktu
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Černá / šedá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Bílá / zlatá
Dodání do 14 dnů
4 490 Kč
Černá / světle šedá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Jídelní židle 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Černá / šedá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Bílá / zlatá
Dodání do 14 dnů
4 490 Kč
Černá / světle šedá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Dodání do 14 dnů
od 4 090 Kč
5 372 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňský vozík Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 1 321 Kč
od 1 226 Kč
1 416 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Jídelní židle 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
4 835 Kč
Přidat do oblíbených





