Závěsná lampa RIGA lustr Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a honosný závěsný lustr s tvarovanými aplikacemi šíří luxusní eleganci a stane se středobodem každého prostoru.
Vysoce kvalitní akrylové korálky jasně září, účinně zachycují a odrážejí světlo a vytvářejí tak optimální světelný rozptyl po celé místnosti.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E.
Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
průhledná / stříbrná
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
průměr: 105 cm
výška: 60 cm
světelný zdroj: 4x E14 max. 40 W
Hmotnost:
8,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Barokní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| PRŮMĚR | 105 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek 2 ks EPEIOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Rozkládací jídelní stůl PROITOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl PROITOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
36 890 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
35 595 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
36 890 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní