- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle CHERRY H-1 VELVET
Barová židle CHERRY H-1 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní barové židle CHERRY H-1 VELVET je čalouněná příjemnou sametovou látkou Bluvel. Opěradlo je zdobené prošíváním. Komfort zajistí pohodlné područky.
Židle stojí na kovové podnoži s opěrkou na nohy. Podnož je lakovaná černou matnou barvou.
Barva:
šedá / černá
černá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel / kov
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 40 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 76 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo CHERRY MONOLITH
Barová židle CHERRY H-2 VELVET
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Černá
Není skladem
2 255 Kč
Zelená
Není skladem
2 339 Kč
Šedá
Není skladem
2 339 Kč
Béžová
Není skladem
2 255 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní