- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle 2 ks MADERA III
Barová židle 2 ks MADERA III
Telefonická objednávka
BAROVÉ ŽIDLE MADERA
Rustikální hnědá dřevotříska a klasický černý kov přinášejí do vaší kuchyně nebo jídelny nový nádech. Vaši hosté si zamilují industriální chuť těchto dvou barových židlí MADERA. Tyto židle jsou vyrobené z prémiové dřevotřísky a robustní oceli a mají dostatečnou pevnost (nosnost 100 kg na kus) na to, aby vám po mnoho let vydržely podávat ranní kávu a croissanty.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry:
šířka: 32 cm
hloubka: 32 cm
výška: 65 cm
šířka sedu: 32 cm
hloubka sedu: 32 cm
výška sedu: 65 cm
Nostnost:
100 kg
Hmotnost:
8,6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOST | 8,6 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ŠÍŘKA SEDU | 32 cm |
| HLOUBKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








