- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Skládací barový stůl bílá / černá Dekorhome
Skládací barový stůl bílá / černá Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality.
Vysoký barový kulatý stůl vhodný jak pro komerční účely tak do domácnosti, na zahradu, do dílny. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Stůl je možné jednoduše složit.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
HDPE (polyetylen) / ocel
Rozměry:
šířka: 83,8 cm
hloubka: 83,8 cm
výška: 110 cm
tloušťka desky: 33 mm
rozměr ve složeném stavu: 148 x 48 x 6 cm
Hmotnost:
9 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| PRŮMĚR | 84 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Barový, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| TLOUŠŤKA DESKY | 3,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní