Botník MADERA
Telefonická objednávka
BOTNÍK MADERA
Nenechte na sebe čekat prázdný, nudný vstupní prostor do vašeho domu. Přidejte tuto lavičku na boty s teplými rustikálními hnědými panely a černou ocelovou konstrukcí. Stabilní botníková lavice MADERA je vyrobena z pevného ocelového rámu a unese až 90 kg.
- šířka 73 cm
- šířka 100 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry:
šířka: 73 / 100 cm
hloubka: 30 cm
výška: 45 cm
Nostnost:
90 kg
Hmotnost:
7,6 / 11,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 73 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 7,6 kg, 11,8 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















