- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo chesterfield s podnožkou umělá semišová kůže hnědá Dekorhome
Křeslo chesterfield s podnožkou umělá semišová kůže hnědá Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto křeslo je skvělou kombinací stylu a pohodlí a jeho čalounění z umělé semišové kůže dodá vaší domácnosti přepychově elegantní dojem.
Základem křesla je robustní a odolný dřevěný rám. Měkký sedák a opěradlo křesla lákají k odpočinku. Čalounění s detailním prošíváním a krásně zakřivené područky zdůrazňují klasický a nestárnoucí styl křesla.
Součástí balení je také podnožka, která s sebou přináší extra pohodlí. Montáž křesla i podnožky je snadné.
Balení obsahuje 1x křeslo a 1x podnožku.
Barva:
hnědá
Materiál:
umělá semišová kůže s pěnovým polstrováním (100% polyester)
Rozměry křesla:
šířka: 78 cm
hloubka: 67 cm
výška: 108 cm
šířka sedu: 78 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu od země: 48 cm
výška područek od země: 64,5 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 76 cm
hloubka: 47 cm
výška: 40 cm
Hmotnost:
27,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Vintage, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 76 cm, 78 cm |
| HLOUBKA | 47 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 27,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 78 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 67 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 108 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 76 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 47 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Vintage, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 76 cm, 78 cm |
| HLOUBKA | 47 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 27,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 78 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 67 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 108 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 76 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 47 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní