Dětská závěsná lampa STAR 1xE27
Kód produktu: CA-31-12005
Telefonická objednávka
Závěsné svítidlo na bílém kabelu s dřevěným prvkem ve tvaru mraku a kovovým ve tvaru hvězdy. Na konci svítilny je bílá patice pro zákazníky nejžádanější závit E27. To dává možnost použití tradičních i LED světelných zdrojů.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
černá / bílá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 36 cm
hloubka: 36 cm
výška: 135 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Dětský pokoj |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý, Dětský |
| ŠÍŘKA | 36 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 135 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětská nástěnná lampička TOWER LED
Dodání do 14 dnů
867 Kč
1 121 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská nástěnná lampička BUTTERFLY LED
Varianty produktu
Růžová
Dodání do 14 dnů
890 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Dětská nástěnná lampička BUTTERFLY LED
Růžová
Dodání do 14 dnů
890 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Dodání do 14 dnů
od 890 Kč
1 158 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská nástěnná lampička DOG LED
Varianty produktu
Černá
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Dětská nástěnná lampička DOG LED
Černá
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
855 Kč
Dodání do 14 dnů
855 Kč
1 100 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská nástěnná lampička DOG LED
Varianty produktu
Černá
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Dětská nástěnná lampička DOG LED
Černá
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
941 Kč
Dodání do 14 dnů
941 Kč
1 220 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská nástěnná lampička HOUSE LED
Dodání do 14 dnů
1 706 Kč
2 205 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 824 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
2 511 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
3 068 Kč
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 824 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
2 511 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
3 068 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 3 633 Kč
od 2 511 Kč
2 923 Kč
Přidat do oblíbených




