- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo K545
Jídelní křeslo K545
Telefonická objednávka
UNIKÁTNÍ KŘESLO K545

KVALITA MATERIÁLŮ

DESIGN A FUNKČNOST
Design křesla byl pečlivě navržen tak, aby splňoval očekávání moderního uživatele hledajícího spojení stylu a praktičnosti. Jeho sofistikovaný vzhled umožňuje snadné začlenění do různých prostorů domova, jako jsou jídelna, pracovna nebo obývací pokoj. Pohodlné sedadlo a stabilní nohy z překližky zaručují, že křeslo bude oblíbeným místem pro odpočinek.

BAREVNÉ VARIANTY
- béžová / ořech
- šedá / ořech
- béžová / přírodní


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
ohýbaná překližka / látka
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 53 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 51 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 8,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Překližka |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní