- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo LEITH
Jídelní křeslo LEITH
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ KŘESÍLKO LEITH
SNADNÁ ÚDRŽBA A ODOLNOST

DESIGNOVÝ SET S JÍDELNÍM STOLEM AVOLA
ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREV
- skořicová
- světle růžová
- krémová
- světle modrá
- stříbrno šedá
- tmavě zelená
Výběr barby zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Materiál:
topolové dřevo / látka (polyester)
Rozměry:
šířka: 58,5 cm
hloubka: 56 cm
výška: 75 cm
šířka sedu: 45,5 cm
výška sedu: 47 cm
hloubka sedu: 45,5 cm
Hmotnost:
11,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je připraveno k okamžitému použití, protože je již smontováno. Bez složitého montážního procesu můžete ihned využívat všechny výhody tohoto produktu, což usnadňuje jeho začlenění do vašeho domácího prostředí.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Leith |
| ŠÍŘKA | 58,5 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda ARIGIS Dekorhome
Komoda ARIGIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
20 990 Kč
Přírodní
Není skladem
20 990 Kč
Šedozelená
Není skladem
20 990 Kč







































Zboží ihned, platba za 14 dní

