- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle LEGA 2 NEW
Jídelní židle LEGA 2 NEW
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE LEGA 2 NEW
Komfortní jídelní židle je základem každého příjemného stolování. A židle LEGA 2 NEW vám to dokáže. Na výběr je v několika barevných variantách. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si každodenní stolování s radostí.
- krémová / buk
- hnědá / dub tmavý
- tmavě hnědá / buk
- smaragdová / buk (velvet látka)
- světle šedá / buk
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
DESIGN A VÝROBA
Nadčasový a vzdušný design, který oceníte právě pro kvalitní látku příjemnou na dotek. Židle se hodí kdekoliv a užijete si ji nejen v jídelně, ale klidně i v pracovně u psacího stolu. Dalším přínosem jsou stabilní nohy vyrobené z kovu s povrchovou úpravou v provedení buk. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 44,5 cm
hloubka: 54 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 44,5 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 45 cm
oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 68 000 oděrů
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
4,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 44,5 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 4,3 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl GENERAL NEW
Jídelní stůl GENERAL NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 050 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
3 050 Kč
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
3 050 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem













