- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda SIRIUS Dekorhome
Komoda SIRIUS Dekorhome
Telefonická objednávka
S komodou z masivního mangovníkového dřeva vnesete do svého domova stylový a funkční prvek. Dveře s vlnovitým designem zaručeně upoutají pozornost vašeho domova a kombinují námořní detaily s nadčasovým designem. Disponuje šesti přihrádkami se dvířky.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva a vzor vln se může mírně lišit. Každý kus je originál.
Barva:
černá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 38 cm
výška: 120 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní