- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek ACHLYS Dekorhome
Konferenční stolek ACHLYS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní konferenční stolek ACHLYS z lakovaného sheeshamového dřeva je stejně stylový jako praktický. Exotické sheeshamové dřevo s autentickou kresbou, ze kterého je vyrobena deska stolu, dýchá přírodní atmosférou. Použité dřevo je certifikované podle norem FSC (globální certifikační systém lesního hospodářství).
Zajímavý vzhled v kombinaci s retrostylem bude jistě ozdobou každého obývacího pokoje. Díky třem praktickým policím uložíte do stolku nezbytné věci.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
sheesham
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 30 cm
rozměr přihrádky: 28 x 45 x 20 cm
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Šedá
Není skladem
3 509 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní