- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Konferenční stolek ANUBIS mangovník Dekorhome
Konferenční stolek ANUBIS mangovník Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusní osmihranný konferenční stolek zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem.
Otevřený kovový rám v mosazné barvě působí elegantně a zároveň moderně. Na něm spočívá osmihranná stolová deska z kvalitního mangovníkového dřeva. Každá deska stolu je pečlivě ručně opracována.
Konferenční stolek si můžete nakombinovat podle svého vkusu. Ať už jde o potah na pohovku, koženou pohovku nebo sametovou pohovku: stůl vždy báječně zapadne do vašeho interiéru.
Barva:
mangovník / mosaz
Materiál:
kov / masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 39 cm
tloušťka desky: 2,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Osmiúhelník |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Křeslo DAFNE Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Bílá
Není skladem
1 936 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Není skladem
1 026 Kč
Achát
Dodání do 14 dnů
5 790 Kč
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Růžová
Není skladem
2 783 Kč
Šedá
není skladem
2 271 Kč
Smaragdová
Není skladem
2 271 Kč
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní