- Domů
- Koupelna
- Doplňky do koupelny
- Koše na prádlo
- Koš na prádlo MADERA III
Koš na prádlo MADERA III
Telefonická objednávka
KOŠ NA PRÁDLO MADERA
Tento koš na prádlo MADERA má čtyři pytle vyrobené z oxfordské látky, které vám pomohou ukládat ložní prádlo a oblečení odděleně nebo třídit prádlo podle barvy. Horní police vám poskytuje další úložný prostor pro uložení pracích prostředků, aviváží nebo koupelnových potřeb. Kombinace robustního ocelového rámu a vysoce kvalitní MDF desky dodává koši na prádlo vysokou odolnost. Nastavitelné nožičky a zařízení proti převrácení zajišťují stabilitu.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
MDF / kov / látka
Rozměry:
šířka: 115,6 cm
hloubka: 33 cm
výška: 72 cm
Nostnost:
30 kg / horní police
8 kg / koš
Hmotnost:
10,1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 116 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 10,1 kg |
| NOSNOST | 8 kg, 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 116 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 10,1 kg |
| NOSNOST | 8 kg, 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní