- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CROWN
Křeslo CROWN
Kód produktu: V-CH-CROWN-FOT
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo CROWN zaujme svým designem. Je čalouněné sametovou látkou.
Nožičky jsou z chromované oceli ve zlaté barvě.
Barva:
tmavě zelená / zlatá
černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
sametová látka / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 78 cm
hloubka: 72 cm
výška: 80 cm
výška sedáku: 45 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Ke stažení
CROWN_manual.jpg (jpg, 71.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 290 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených
Taburet COSBY
Varianty produktu
Světle modrá
Není skladem
1 090 Kč
Taburet COSBY
Světle modrá
Není skladem
1 090 Kč
Dostupnost dle variant
1 090 Kč
1 164 Kč
Přidat do oblíbených
Koberec MATES TYP 1
Přijímáme předobjednávky
od 200 Kč
226 Kč
Přidat do oblíbených
















Zboží ihned, platba za 14 dní