- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo ILARIO
Křeslo ILARIO
Telefonická objednávka
Pokud hledáte kus nábytku, který v sobě snoubí funkčnost, estetiku a styl, pak vaše požadavky jistě splní moderní křeslo ILARIO v boho stylu s kostrou z masivního dřeva s ratanovým propletením na bočních stranách .
Toto křeslo v sobě spojuje tři důležité prvky, díky kterým je nejen pohodlné, ale také krásné. Jeho dřevěný rám s kovovou podnoží v černé barvě je pevný a robustní, vydrží tedy mnoho let. Sedák s opěradlem jsou opatřeny sílným měkkým polstrováním pro maximální pohodlí a čalouněny sametovou látkou v krémovém provedení. Jako třešnička na dortu jsou boční strany křesla z umělého ratanu, které z něj dělají opravdu jedinečný kousek.
Barva:
přírodní hnědá / černá / krémová
Materiál:
masivní dřevo / kov / látka / umělý ratan
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 67 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 40 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Odkládací stolek 80135-12
Odkládací stolek 80135-12
Bílá
Skladem
590 Kč
Stojací lampa PALLAS Dekorhome
RTV stolek RANDOM RTV-K
RTV stolek RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem












Zboží ihned, platba za 14 dní