- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Kuchyňský regál MADERA II
Kuchyňský regál MADERA II
Telefonická objednávka
REGÁL MADERA
Ušetřete místo na pracovní desce s tímto prostorným kuchyňským regálem MADERA - 3 horní police na dózy s kořením, 3 velké spodní police na kuchyňské náčiní a 6 S-háčků na nářadí. Tato všestranná police vnese do vaší kuchyně pořádek. Prostřední poličku lze nastavit do 2 výšek, takže na ni můžete umístit náčiní různých velikostí, od mixéru přes horkovzdušnou fritézu až po hrnce a pánve. Díky kombinaci robustního ocelového rámu a odolné dřevotřísky je tato stojící police pevná, robustní a snadno unese vaši mikrovlnnou troubu, kávovar a další náčiní.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 40 cm
výška: 167 cm
Nostnost:
10 kg / horní police
40 kg / prostřední police
20 kg / spodní police
Hmotnost:
18,1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 167 cm |
| HMOTNOST | 18,1 kg |
| NOSNOST | 10 kg, 20 kg, 40 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní