- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Kuchyňský regál MADERA III
Kuchyňský regál MADERA III
Telefonická objednávka
REGÁL MADERA
Kuchyňský ostrůvek s 2 kovovými síťovanými koši, policemi a háčky. Díky několika policÍm na plechovky a nádobí, 2 síťovaným košům o hloubce 9 cm na ovoce a 6 háčkům na příbory vám tato kuchyňská police pomůže snadno se připravit na vaření. Obdélníková ocelová trubková konstrukce o rozměrech 15 x 30 mm, police s romantickou rustikální dřevěnou kresbou a nastavitelné nožičky.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 35 cm
výška: 95 cm
Nostnost:
20 kg / police
10 kg / koš
Hmotnost:
13,1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 13,1 kg |
| NOSNOST | 10 kg, 20 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní