- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací vozík CAYMAN
Servírovací vozík CAYMAN
Telefonická objednávka
S pojízdným servírovacím vozíkem CAYMAN nehrozí žádné odbíhání od návštěvy. Nabízí prostor na odkládání věci v podobě tří kovových košíků, dvou šuplíků, dvou poliček na láhve a jednu otevřenou polici. Tři kovové košíky snadno vysunete a vyndáte.
Vrchní deska tohoto šikovného pomocníka je vyrobena z keramiky. Tělo tvoří masiv v přírodním provedení.
Užijte si čas strávený s návštěvou a starosti nechte na stolek CAYMAN.
Barva:
bílá / přírodní
Materiál:
keramika / masiv / plastová kolečka
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 37 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












