- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnná lampa FELIS
Nástěnná lampa FELIS
Telefonická objednávka
Nástěnná lampa ze série FELIS je moderní a elegantní světlo, které přináší nádech luxusu a originality do každého interiéru.
Dekorativní stínidlo je vyrobené ze skla. Nástěnnou lampu lze skvěle kombinovat se světly ze série FELIS.
Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
hnědá (jantarová) / černá
šedá (kouřová) / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 10 cm
hloubka: 16 cm
výška: 27 cm
výška stínidla: 14,5 cm
šířka základny: 10 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 10 cm |
| HLOUBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Lavice LADON Dekorhome
Lavice LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
7 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč

















