Nástěnný botník DTD Dekorhome
Telefonická objednávka
Mějte své boty přehledně uspořádané a vždy po ruce v moderním nástěnném botníku! Má jednoduchý design, který dobře zapadne do vašeho stávajícího obytného prostoru.
Botník je vybaven 3 výklopnými policemi, které nabízí přehledný a praktický úložný prostor pro boty nebo pantofle. Botník se montuje na stěnu, což vám ušetří místo a ve vstupní místnosti tak snadno udržíte pořádek. Lze jej upevnit v jakékoli požadované výšce. Navíc se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Barva:
bílá
bílá lesk
šedá
šedá lesk
černá
černá lesk
dub sonoma
dub sonoma / bílá
beton
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevotříska
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 18 cm
výška: 90 cm
Hmotnost:
11,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 11,9 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Výklopný, Policový |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Věšáková police DTD Dekorhome
Věšáková police DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 394 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 365 Kč
Šedá
Není skladem
1 270 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 351 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 234 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 114 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 662 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 183 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 234 Kč
Policová skříň DTD Dekorhome
Policová skříň DTD Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 968 Kč
Černá
Není skladem
4 444 Kč
Šedá
Není skladem
4 755 Kč
Bílá lesk
Není skladem
7 020 Kč
Šedá lesk
Není skladem
5 362 Kč
Dub sonoma
Není skladem
5 344 Kč
Beton
Není skladem
5 040 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
5 312 Kč
Černá lesk
Není skladem
6 382 Kč
Botník čtyřpatrový zrcadlo Dekorhome
Botníková lavice látka / dřevo Dekorhome
Botníková lavice látka / dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 841 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
3 327 Kč























