- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome
Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome - BAREVNÁ VARIANTA: Šedá
Telefonická objednávka
NADČASOVÁ ELEGANCE PRO VÁŠ DOMOV
Třímístná pohovka GOLIEDOR v béžové nebo šedé barvě je ztělesněním stylového designu a luxusního pohodlí. Její jemně zakřivené linie a elegantní látka buklé dodávají celému kusu nádech sofistikovanosti, který se snadno začlení do moderních i klasických interiérů. Decentní barevné provedení navozuje pocit klidu a harmonie, díky čemuž pohovka dokonale ladí s různými styly zařízení.
- šedá
- béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

STYLOVÝ DESIGN A MAXIMÁLNÍ KOMFORT SEZENÍ
Pohovka GOLIEDOR se pyšní vysoce kvalitním pěnovým polstrováním, které zaručuje výjimečně pohodlné sezení. Robustní rám poskytuje potřebnou oporu a dlouhou životnost, zatímco velkorysá sedací plocha láká k odpočinku i společnému posezení s rodinou či přáteli. Součástí jsou také sladěné dekorační polštáře, které podtrhují elegantní vzhled a ještě více zpříjemní váš relax.

DOLAĎTE SVŮJ INTERIÉR K DOKONALOSTI
Pro dokonalý styl doporučujeme kombinovat pohovku se zlatými doplňky, nadčasovými odkládacími stolky nebo vřelými přírodními tóny. Vytvořte si obývací prostor plný nadčasové elegance, pohody a jedinečné atmosféry, kterou oceníte každý den.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% Polyester) / pěna
Rozměry:
šířka: 198 cm
hloubka: 80 cm
výška: 78 cm
šířka sedu: 170 cm
hloubka sedu: 67 cm
výška sedu: 42 cm
výška opěrky zad: 38 cm
výška loketní opěrky 37 cm
výška nožiček: 4 cm
Hmotnost:
50 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 198 cm |
| HLOUBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 170 cm |
| HLOUBKA SEDU | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Růžová
Není skladem
15 290 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní