- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Pohovka NUA N19
Pohovka NUA N19
Telefonická objednávka
POHOVKA NUA N19
Představujeme vám pohovku NUA N19 – symbol elegance a pohodlí, navržená tak, aby se stala nepostradatelným kouskem vašeho obývacího prostoru. Tato pohovka je nejenom ústředním prvkem každého interiéru, ale i místem, kde se setkávají rodina a přátelé, a proto jsme věnovali maximální pozornost každému detailu, abychom vám přinesli to nejlepší spojení designu a funkčnosti.

UNIVERZÁLNÍ DESIGN
Pohovka NUA N19 vyniká svým symetrickým tvarem a jednoduchými liniemi, které jsou dokonale doplněny klasickou kombinací alabastrové bílé a zlaté barvy. Pohovka je vyrobená z nejvyšší kvality látky a podpořená základnou z ocele ve tvaru elegantního oválu, tato pohovka se stane nejen centrálním bodem pozornosti, ale i synonymem pro luxus a pohodlí ve vašem domově.

VÝJMEČNÝ KOMFORT
Navržená s ohledem na moderní i tradiční interiéry, pohovka NUA N19 je ideální volbou pro ty, kdo hledají dokonalou rovnováhu mezi stylem a praktičností.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
tkanina / ocel
Rozměr:
šířka: 220 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
hloubka sedu: 60 cm
výska sedu: 45 cm

MONTÁŽ
Pohovka je dodávána sestavená, připravena k okamžitému použití.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Nua |
| ŠÍŘKA | 220 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | Tkanina |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojací lampa ROMADekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Konferenční stolek CT-613/614
Konferenční stolek DOSHAR 70 cm Dekorhome
Konferenční stolek DOSHAR 70 cm Dekorhome
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Konferenční stolek DOSHAR 90 cm Dekorhome
Konferenční stolek DOSHAR 90 cm Dekorhome
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč
Bílošedý mramor
Není skladem
8 090 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní