- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stoly
- Psací stůl MADERA III
Psací stůl MADERA III
Telefonická objednávka
PSACÍ STŮL MADERA
Tento vkusný stůl kombinuje robustní kov s vintage hnědou dřevotřískou. Posaďte se k tomuto stolu s jistotou a vědomím, že jste se rozhodli správně. Díky velkorysé ploše stolu a dvěma dalším policím máte okamžitý přístup ke všem dokumentům. 1,2 mm silný kovový rám, povrchy s efektem masivního dřeva a nastavitelné nohy zajišťují, že se váš počítačový stůl nebude kymácet s každým kliknutím myši nebo poznámkou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 75 cm
Nostnost:
50 kg / stůl
10 kgr / police
Hmotnost:
13,4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 13,4 kg |
| NOSNOST | 10 kg, 50 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









