- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl s regálem HOBAS
Psací stůl s regálem HOBAS
Telefonická objednávka
PSACÍ STŮL S REGÁLEM HOBAS
Psací stůl HOBAS je vyroben z laminované dřevotřísky ve třech stylových barevných kombinacích. Tento stůl je zajímavé, designové a zároveň praktické řešení, které se hodí do kanceláře, pracovny i do studentského pokoje.
- bílá
- dub artisan
- dub artisan / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
Součástí stolu je úložný prostor v podobě dvou skříněk s dvířky a dvou otevřených polic, pro uskladnění všech nezbytných věcí, jako jsou šanony, dokumenty a kancelářské potřeby. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná dřevotříska
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 62 cm
výška: 120 cm
Hmotnost:
45,2 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Kancelářská židle VALDEZ
Kancelářská židle VALDEZ
Černá
Skladem
Šedá
Skladem






Zboží ihned, platba za 14 dní