- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl HT-W1630 WT
Rozkládací jídelní stůl HT-W1630 WT
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ JÍDELNÍ STŮL HT-W1630 WT
Jídelní stůl HT-W1630 WT je mnohem víc než jen místo, kde se jí. Je to srdce domova, kde se rodina schází, sdílí příběhy dne a společně slaví život. S jeho sofistikovaným designem bude stylovým a funkčním doplňkem každé jídelny, který zaujme na první pohled.
ELEGANTNÍ A ROBUSTNÍ PODNOŽ
Elegantní a robustní podnož ve tvaru písmene V není jen vizuálně ohromující, ale zároveň poskytuje stabilní základnu pro všechny nezapomenutelné chvíle strávené u stolu. Když přijde čas rozšířit vaše hostitelské možnosti, jednoduchý rozkládací mechanismus umožní během okamžiku přeměnit na pohodlný stůl pro až osm osob.
DLOUHODOBÁ ODOLNOST
Navzdory své kráse je stůl HT-W1630 vyroben z pevné MDF desky, což zaručuje jeho dlouhodobou odolnost a slibuje, že bude sloužit vaší rodině po mnoho let. Jeho praktické rozměry se snadno přizpůsobí vašemu prostoru, čímž se stane centrem domácího života.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá / černá
Materiál:
MDF deska / kov
Rozměry:
šířka: 140 - 180 cm
hloubka: 85 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
62 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 140 cm, 180 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 62 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle ALAN BREGO
Jídelní židle CT-283
Jídelní židle CT-283
Hnědá
Není skladem
801 Kč
Černá
Skladem
801 Kč
Šedá
Skladem
690 Kč
Modrá
Skladem
690 Kč
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Kuchyňská linka KATIA 220 béžová / dub san marino
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 380 Kč
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Není skladem
2 202 Kč
Měděná
Není skladem
2 886 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 886 Kč
Závěsná lampa MARINA 3xE27
Závěsná lampa MARINA 3xE27
Zlatá
Není skladem
1 454 Kč
Měděná
Není skladem
1 996 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 996 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní


