- Domů
- Servírovací stolek MARSEL
Servírovací stolek MARSEL
Telefonická objednávka
Servírovací vozík MARSEL nejen, že dobře vypadá, ale dokáže usnadnit servírování různých pokrmů, nápojů a jiných lahůdek.
Vyroben je z lakovaného bambusu v přírodní barvě. Svým designem zapadne do jakékoliv domácnosti.
Je třípatrový, se třemi policemi. Díky kolečkům, kterými disponuje ho snadno přemístíte, kam budete potřebovat.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
lakovaný bambus
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 33 cm
výška: 73 cm
Hmotnost:
4,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP STOLU | Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Bambus |
| MATERIÁL NOHOU | Bambus |
| NOHY STOLU | 4 kolečka, 4 nohy |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






















