- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací stolek SEMIR
Servírovací stolek SEMIR
Telefonická objednávka
Servírovací vozík na kolečkách SEMIR je vyroben z masivního borovicového dřeva a MDF s PVC fólií. Plát stolu tak získal vzor mramoru.
Nabízí 3 kovové košíky, 3 šuplíky a 2 police na lahve. Kovové košíky snadno vysunete a vyndáte.
Součástí stolku je i madlo na boku, které pomáhá při převozu vozíku.
Celý vozík je bílé barvy. Dvě ze čtyř koleček jsou s brzdami.
Barva:
bílá / šedá vzor mramor
Materiál:
MDF / PVC fólie / dřevo
Rozměry:
šířka: 75 cm
hloubka: 37 cm
výška: 80 cm
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo, PVC |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP STOLU | Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Barový stůl s regálem AUSTEN
Barový stůl s regálem AUSTEN
Bílá
Skladem
3 141 Kč
Dub sonoma
Skladem
3 490 Kč
Bílá / beton
Skladem
3 490 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní