- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Police a poličky
- Set nástěnných polic MADERA II
Set nástěnných polic MADERA II
Telefonická objednávka
SET NÁSTĚNNÝCH POLIC MADERA
Díky jednoduchému, ale elegantnímu designu – rustikální hnědá v kombinaci s inkoustově černou – tato sada 2 nástěnných polic doplní váš prostor i předměty na nich vystavené. Tyto police můžete použít v obývacím pokoji k vystavení dekorací a květináčů, v pracovně k uložení knih, v kuchyni k organizaci koření nebo v koupelně pro produkty péče o pleť. Tyto nástěnné police se skládají z kvalitní MDF police třídy E1 a pevných, odolných železných konzol, které poskytují maximální nosnost 15 kg každá.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
MDF / železo
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 20 cm
výška: 15 cm
Nostnost:
15 kg / každá police
Hmotnost:
4,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 15 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









