Závěsná lampa GILLENIA
Telefonická objednávka
Závěsná lampa GILLENIA v klasickém stylu se bude hodit do ložnice nebo obývacího pokoje. Je tvořena z kovového závitu a spolu s plastovým stínidlem vytváří dokonalou harmonii, která ladí s každým designem a barevným schématem.
Lampa je vybavena závitem E27, který je kompatibilní i s úspornými LED žárovkami.
Kombinujte s dalšími ze série GILLENIA.
Barva:
černá / chrom
šedá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / PVC
Celkové rozměry:
šířka: 35 cm
hloubka: 35 cm
průměr: 35 cm
délka: 120 cm
rozměr stínidla: 25 x 22 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
0,9 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Orientální, Moderní, Barokní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| DÉLKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm |
| HMOTNOST | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Orientální, Moderní, Barokní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| DÉLKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm |
| HMOTNOST | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel s úložným prostorem MAXI NEW
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Růžová
Není skladem
2 783 Kč
Šedá
není skladem
2 271 Kč
Smaragdová
Není skladem
2 271 Kč









