- Domů
- Stolní lampa SILVA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Stolní lampa SILVA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Stolní lampa SILVA Dekorhome - POSLEDNÍ KUS
Telefonická objednávka
PŘÍRODNÍ DESIGN S UMĚLECKÝM RUKOPISEM
Stolní lampa SILVA zaujme svou výraznou kombinací přírodních tvarů a moderní elegance. Každý kus je ručně vyrobený originál, kde se kresba masivního dřeva snoubí s jednoduchými liniemi stínidla. Lampa přináší harmonii do každého interiéru – působí klidným a přesto nepřehlédnutelným dojmem. Stylové bílé stínidlo krásně ladí s černým podstavcem a dřevěným detailem, čímž vzniká poutavý kontrast.

KVALITNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
Na výrobu lampy byly použity pečlivě vybrané přírodní materiály – základ tvoří dřevo deštného stromu (raintree), které je doplněno práškově lakovaným kovem. Tyto materiály zajišťují nejen estetický dojem, ale i dlouhou životnost a stabilitu. Podstavec je navíc vyroben z kaučukovníku, což ještě více umocňuje přírodní charakter celé lampy.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 20 cm
výška: 58 cm
délka kabelu: 196 cm
patice: 1 x E27 max. 60W
Hmotnost:
6 kg

MONTÁŽ
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné zrcadlo ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní