- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusní kulatý odkládací stolek zaujme na první pohled svým honosným elegantním vzhledem.
Otevřený kovový rám v mosazné nebo černé barvě působí elegantně a zároveň moderně. Na ní spočívá osmihranná stolová deska z kvalitního leštěného mramoru / přírodní akácie. Stolek se hodí do moderních i klasických interiérů, může být použit i ve stylu Art Deco.
Každý stolek z této luxusní série inspiruje svým velmi individuálním barevným vzorem a autentickými prvky, jako jsou malé hrbolky nebo inkluze v mramoru.
Barva:
bílý mramor / mosaz
šedý mramor / černá
zelený mramor / mosaz
akácie / mosaz
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / leštěný mramor / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 50 cm
průměr desky stolu: 42 cm
tloušťka mramorové desky: 1,5 cm
tloutka dřevěné desky: 2,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Osmiúhelník |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRŮMĚR | 42 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Mramor |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo, Mramor |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Osmiúhelník |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRŮMĚR | 42 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Mramor |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo, Mramor |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek ANUBIS mangovník Dekorhome
Křeslo DAFNE Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Bílá
Není skladem
1 936 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Není skladem
1 026 Kč
Achát
Dodání do 14 dnů
5 790 Kč
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Růžová
Není skladem
2 783 Kč
Šedá
není skladem
2 271 Kč
Smaragdová
Není skladem
2 271 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní