- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Stropní bodové LED světlo TUBA
Stropní bodové LED světlo TUBA
Telefonická objednávka
Stropní bodové světlo TUBO je moderní a stylové svítidlo, které je vybaveno nastavitelnými stínidly. Díky této funkci můžete snadno nastavit optimální směr osvětlení pro vaše potřeby.
Nevyměnitelný LED světelný zdroj součástí.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 14 cm
hloubka: 7 cm
výška: 41,5 cm
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 14 m |
| HLOUBKA | 7 cm |
| VÝŠKA | 41,5 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
20 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč
Šatní skříň RANDOM S-1
Šatní skříň RANDOM S-1
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem







