- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné LED světlo ARM
Nástěnné LED světlo ARM
Telefonická objednávka
Nástěnné LED svítidlo ARM je elegantní a moderní designové svítidlo s černou základnou a chromovým doplněním. Toto kombinované provedení přidává do prostoru sofistikovaný a stylový vzhled. Svítidlo je vybaveno ohebným ramenem, které vám umožňuje nastavit světelný zdroj do požadovaného směru. Další praktickou vlastností svítidla je pohodlný vypínač umístěný na základně. Tato poloha vypínače zajišťuje snadný a rychlý přístup k ovládání světla.
Důležitou vlastností svítidla ARM je jeho ekonomický provoz. Díky použití úsporného světelného zdroje, jako je LED, je svítidlo energeticky účinné
Barva:
chrom / černá
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
šířka: 10 cm
hloubka: 20 cm
výška: 20 cm
průměr stínidla: 10 cm
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 10 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOST | 0,3 kg |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl se 2 zásuvkami Dekorhome
Psací stůl se 2 zásuvkami Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 855 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 681 Kč
Šedá
Není skladem
4 238 Kč
Koberec VENVET Dekorhome
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Křeslo IHARA
Křeslo IHARA
Fialová
Dodání do 10 dnů
4 819 Kč




