- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek / psací stůl VIOLET
Toaletní stolek / psací stůl VIOLET
Kód produktu: 0000211125+0000211127
Telefonická objednávka
Toaletní stolek / psací stůl VIOLET je vyroben z kvalitní DTD laminované v provedení: bílá anebo dub sonoma.
Stolek poskytuje úložný prostor v podobě dvou šuplíků.
Dodávané bez zrcadla a bez doplňků, možno dokoupit zrcadlo VIOLET.
Barva:
bílá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
Šířka: 115 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 78 cm
Hmotnost:
22 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací, Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Postel MODENA 3 s úložným prostorem
Varianty produktu
Šedá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Postel MODENA 3 s úložným prostorem
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 590 Kč
Tmavě zelená
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 590 Kč
Dostupnost dle variant
11 590 Kč
12 808 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací pohovka M79
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 17 115 Kč
od 13 698 Kč
15 753 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní